Karel Chaba (1925-2009)

Maltézské náměstí

olej, plátno, 2005, 75 x 60 cm, sign. PD Chaba, lišta

Provenience: z pozůstalosti autora

soukromé studium

ID: 19650

Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)

DRAŽBA UKONČENA:
12. 01. 2019 20:40

Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)