Ewa Nemoudry (1972)

Kuk

litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80

ID: 3326

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu