Jana Reinerová (1946)

Panorama Prahy

litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 4345

Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25

Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu