Jana Reinerová (1946)

Lavička pod hradem

litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 4411

Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:25

Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu