František Hodonský (1945)

Vodní rostliny

litografie, 1989, 52,5 x 66 cm, sign. DU Hodonský 89, rám, č. 23/30, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

ID: 70

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 10:12

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)