Kácov

akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. PD, rám, poškozený rám, obraz vypadává

ID: 350

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:49

Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu