František Xaver Naske (1884-1959)

Dáma s turbanem

olej, plátno, 1936, 45,7 x 31 cm, sign. LD F. Naske, rám, na zadní straně štítek s popisem autora

žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 113

Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2018 15:06

Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu