Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Dívčí profil

litografie, 34,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám

ID: 212

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2018 15:00

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu