Kamil Lhoták (1912-1990)

Ilustrace ke knize Na obzoru plachta bílá

6x tuš, akvarel, běloba, papír, 1977, vše 15,6 x 10,7 cm, přiložena původní kniha Valentin Katajev: Na obzoru plachta bílá, Lidové nakladatelství, Praha, 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 292

Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2018 15:00

Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)