Tavík František Šimon (1877-1942)

Pradleny u Porto Marine v Paříži

litografie, 1923, 29,5 x 39,3 cm, sign. LD T. F. Šimon, rám, č. 18

Literatura: A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, č. 386

ID: 3

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2018 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)