Salvador Dalí (1904-1989)

Honey is Sweeter than Blood

litografie, 2000, 35,5 x 43 cm, sign. PD Dalí, č. 1791

studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

ID: 312

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2018 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)