Bohumil Ullrych (1893-1948)

olej, lepenka, 1931, 17,2 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 47

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 21:34

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID2520 Historie příhozu