Bohumil Ullrych (1893-1948)

Koupel při měsíčku

olej, plátno, karton, 18,5 x 14,3 cm

ID: 54

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 21:48

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu