Bohumil Ullrych (1893-1948)

Stojící dívka

tužka, olej, papír, 1945, 41,5 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 1943

ID: 59

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 21:58

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu