Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dívka myjící si vlasy

akvarel, papír, 1930, 29,9 x 22,1 cm, sign. LD Ullrych 30, v pravém dolním rohu lehce natržený papír

ID: 63

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 22:06

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu