Bohumil Ullrych (1893-1948)

Sedící akt

tužka, akvarel, papír, 1947, 43,5 x 34,1 cm, sign. LD B. Ullrych 47

ID: 68

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 22:16

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu