Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dívka v klobouku

tuš, akvarel, papír, 1942, 42 x 31,5 cm, sign. PD B. Ullrych

ID: 75

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 22:30

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)