olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

ID: 1000

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 15:22

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)