J. Steinský

Před bouří

olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám

ID: 830

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:32

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu