Radek Pilař (1931-1993)

Letící mužíček

litografie, 1979, p. 13,5 cm, sign. LD Radek Pilař 79, pasparta, č. 2/50

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

ID: 890

Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 13:32

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu