Alois Moravec (1899-1987)

Tanec s vílou

tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6

žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

ID: 930

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:12

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu