Jezero

olej, plátno, 32 x 41 cm, sign. PD, rám

ID: 935

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:17

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)