František Hodonský (1945)

Kameny

litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180

ID: 960

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:42

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)