Tališ

Zakavkazsko

ručně vázaný koberec, vlna, antik (počátek 20. století), stav A+ (odborně restaurováno), 127 x 78 cm, Tališ je oblast na jihu Zakavkazska, rozprostírající se ke Kaspickému moří. Koberce tališ mývají dominantní borduru a středový design tvořený řadami stylizovaných květů

ID: 50

Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:49

Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

Odhadní cena: 180 000 - 220 000 CZK