František Hřivna (1905)

Pohled na město

litografie, 22,8 x 31,3 cm, sign. PD Fr. Hřivna, autorský tisk

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 189238

Auction price: 100 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2019 18:25

Current price: 100 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID4**9 History of bids