Antonín Hála (1895-1952)

disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague

Dřevoryty

18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 228643

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2023 14:08

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID8**0 History of bids