Adolf Jelínek Alex (1890-1957)

Pět leptů

5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené

Provenance: Antiquarian Ostrovní

studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

ID: 228644

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

Planned termination: 10. 04. 2024 14:38

Current price: 2.500 CZK (105 €)