Dominik Mareš (1972)

Souboj

kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 234372

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:38

Current price: 2.000 CZK (84 €)

Last auctioneer: ID8**0 History of bids