Jiří Načeradský (1939-2014)

Těla

akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004

the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

ID: 234508

Auction price: 2.900 CZK (116 €)

Planned termination: 10. 07. 2019 19:05

Current price: 2.900 CZK (116 €)