Jiří Načeradský (1939-2014)

Muži

akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba

the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

ID: 234510

Auction price: 4.500 CZK (180 €)

Planned termination: 10. 07. 2019 19:07

Current price: 4.500 CZK (180 €)