Jiří Načeradský (1939-2014)

Muž

akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92

the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

ID: 234513

Auction price: 5.000 CZK (200 €)

Planned termination: 10. 07. 2019 19:10

Current price: 5.000 CZK (200 €)