Jiří Načeradský (1939-2014)

Hádka

litografie, 2010, 56 x 73 cm, sign. DU Načeradský 2010

the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

ID: 234531

Auction price: 3.500 CZK (140 €)

Planned termination: 10. 07. 2019 19:28

Current price: 3.500 CZK (140 €)