Jaroslav Vojna (1909-1974)

Muž v kabátě

pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám

ID: 237185

Auction price: 800 CZK (32 €)

Planned termination: 07. 01. 2020 20:40

Current price: 800 CZK (32 €)