František Kaván (1866-1941)

Na Studnickém

olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá

Provenance: Antiquarian Dlážděná

disciple of Prof. J. Mařák at the Academy of Fine Arts in Prague

ID: 241967

Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

AUCTION IS TERMINATED: 20. 01. 2020 18:27

Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

Last auctioneer: ID4**7 History of bids