Emil Sedláček (1909)

olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách

ID: 243366

Auction price: 250 CZK (11 €)

AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 20:28

Current price: 250 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID2**7 History of bids