Radim Malát (1930-1997)

Dialog I.

kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69

Exposed: vystaveno v galerii Vltavín, Vzpomínka na Radima Maláta, 2008

Provenience: z pozůstalosti autora

the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

ID: 19673

Auction price: 65.000 CZK (2.600 €)

START AUCTION ...

Current price: 65.000 CZK (2.600 €)