Josef Váchal (1884-1969)

Dřevoryty k Mystikům a vizionářům

5x dřevoryt, 1911-13, vše 21 x 21 cm, vše značeno razítkem JV, sign. v tiráži JVáchal, obsahuje listy: Strom života, Agrippa Cornelius, Jakub Boehme, Angelus Silesius a Kateřina Emerichová, vydal M. Beznoska, Praha II pravděpodobně ve 20. letech, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

Literature: soupis díla Josef Kroutvor, Michal Ajvaz, Petr Hruška, Jan Pelánek: Josef Váchal, C 5, Argestea, Praha 1994

the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

ID: 10

Auction price: 23.000 CZK (920 €)

FIRST BID TERMINATED: 23. 05. 2019 15:00

Current price: 23.000 CZK (920 €)