Modlitební kniha

ručně kaligrafovaná kniha, 19. století, 17 x 10,5 cm, titul: Modlitby Svatý. Když se ráno probudíš, ručně psaná kniha modliteb, ruční vazba v kůži, ruční papír se zlatou ořízkou, 202 stran, značeno razítky majitele Václav Karásek Praha 1845-1935, mírně odřená vazba, popraskaný hřbet

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 573

Auction price: 1.200 CZK (48 €)

Termination of first bid: 23. 05. 2019 15:00

Current price: 1.300 CZK (52 €)

Last auctioneer: ID7012 History of bids