Václav Chochola (1923-2005)

Jana Brejchová

autorizovaný tisk fotografie, 1967, 17,4 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědictví , copyrightu archivu V. Chocholy.Limitovaná edice 100ks. Značeno autorizačním štítkem našeho archivu

Provenience: Archiv B a M Chochola

the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

ID: 16

Auction price: 150 CZK (6 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:15

Current price: 2.150 CZK (86 €)

Last auctioneer: ID6**8 History of bids