Jindřich Brok (1912-1995)

Sklářský reliéf

bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. J. Funke and J. Ehm at The State Graphic School

ID: 1119

Auction price: 1.000 CZK (40 €)

AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 19:22

Current price: 1.000 CZK (40 €)

Last auctioneer: ID2**3 History of bids