Praha v zimě

olej, plátno, 65 x 45 cm, rám

ID: 6

Auction price: 100 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2019 09:05

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID6**1 History of bids