Antonín Lamač

Hrad Trosky v Českém Ráji

litografie, 12 x 17,2 cm, značeno DU v tisku A. Lamač

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 196082

Auction price: 50 CZK (2 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2019 18:17

Current price: 50 CZK (2 €)

Last auctioneer: ID3**5 History of bids