Antonín Lamač

Hrad Kost v Českém Ráji

litografie, 11,8 x 17,8 cm, značeno DU v tisku A. Lamač

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 196083

Auction price: 50 CZK (2 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2019 18:16

Current price: 50 CZK (2 €)

Last auctioneer: ID3**5 History of bids