Petr Ptáček (1965)

Ponorka M2

litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

ID: 218900

Auction price: 250 CZK (10 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 20:38

Current price: 250 CZK (10 €)

Last auctioneer: ID6**3 History of bids