František Čihák (1907-?)

olej, plátno, 35 x 44 cm, rám, na rámu oděrky

ID: 222231

Auction price: 900 CZK (36 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2019 22:10

Current price: 900 CZK (36 €)

Last auctioneer: ID4**8 History of bids