Karel Benetka (1938)

Výslovně jste řekl, že chcete na zimní sezonu zimní obutí

akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PD Benetka, vzadu autorské razítko

ID: 231263

Auction price: 750 CZK (30 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:30

Current price: 750 CZK (30 €)

Last auctioneer: ID4**9 History of bids