Petr Ptáček (1965)

Před katastrofou

litografie, 2012, 57,7 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám, č. 62/100

ID: 233550

Auction price: 2.000 CZK (80 €)

AUCTION IS TERMINATED: 20. 08. 2019 20:44

Current price: 2.000 CZK (80 €)

Last auctioneer: ID3**6 History of bids