Jaroslava Divišová

Luční kvítí

olej, malířská lepenka, 30 x 30 cm, sign. PD Divišová, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

Literature: www.jarka-divisova.cz

ID: 234799

Auction price: 800 CZK (32 €)

AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2019 13:35

Current price: 800 CZK (32 €)

Last auctioneer: ID2**6 History of bids