Jiří Mádlo (1934-2008)

Kostel

litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

ID: 237385

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:46

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID8**4 History of bids