Vladimír Kopecký
Geometrie prostoru
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Tenisové hřiště
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)
akvarel, papír, 1955, 40 x 59 cm, rám, vzadu autorský štítek s popisem, významný malíř, který se zařadil ke generaci "krotkých modernistů" (Bruknerův termín popisující nástup autorů, kteří už nechtěli sdílet oficiální formy socialistického realismu). Vystoupil spolu s dalšími vrstevníky v …
Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
Jiří Anderle
Před modrou oblohou
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)
akryl, plátno, 2006, 80 x 60 cm, sign. LD Anderle 59/06, Významný český malíř a grafik. Narodil se v roce 1936 v Pavlíkově na Rakovnicku, posléze odešel studovat do Prahy, kde absolvoval AVU u profesorů Antonína Pelce (ateliér malby) a Vladimíra Silovského (ateliér grafiky). Na přelomu 60. a 70. let…
Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
Ludmila Jiřincová
Voda
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 36,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 7/30/2, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i…
Jan Chaloupek
Z kroniky starých vikingů
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
Eva Bednářová
(1937-1986)
Snová krajina
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
Petr Šmaha
(1945-2021)
Žena III.
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
olej, plátno, 1990, 100 x 70 cm, sign. PD P. Šmaha 90, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Report No. 3
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
Oldřich Kulhánek
It will be much more different to escape
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)